DOPRAVA ZDARMA S ČESKOU POŠTOU BALÍKOVNA PŘI NÁKUPU NAD 999 KČ

Vosk na kůži (Leather wax)

S včelím voskem 100 ml

Intenzivní péče pro robustní koženou, outdoorovou a pracovní obuv. Vyživuje a chrání díky obohacení o včelí vosk. Výsledkem je pružná a dobře chráněná kůže.

Skladem (5 ks)
Kód: 5038
269 Kč
Kategorie: Ošetření obuvi
7017 leather wax
Novinka

Vosk na kůži pedag Leather Wax nabízí všestrannou péči o robustní sportovní, turistickou nebo pracovní obuv. Přírodní včelí vosk kůži vyživuje a dodává jí jemný lesk. Má promašťující účinek a chrání kůži před vysycháním, proto zůstává po dlouhou dobu nádherně měkká a pružná a je tak vždy připravena na další akci.

Kromě toho vosk kůži intenzivně impregnuje tím, že na ni vytváří ochranný film. Po ošetření vydatným voskem zůstává vodoodpudivý efekt zachován po dlouhou dobu. Dokonce ani tající sníh a nečistoty neproniknou do materiálu. Je to zkrátka ideální ochrana, když jste v přírodě a vaše boty mají ukázat, co umí. I přes účinnou ochranu proti vlhkosti zůstává kůže zcela prodyšná - Leather Wax je proto vhodný i pro obuv s klimatickými membránami (TEX). Neobsahuje PFC.

pedag Leather Wax nabízí dokonalou kombinaci péče a ochrany proti vlhkosti, pečovat a impregnovat s ním můžete následující materiály:

  • hladká kůže
  • maštěný nubuk
  • odpovídající materiály s klimatickými membránami TEX.