DOPRAVA ZDARMA S ČESKOU POŠTOU BALÍKOVNA PŘI NÁKUPU NAD 999 KČ

Fare bare plátěné tenisky modré (5211403)

Barefoot textilní tenisky v modré barvě od českého výrobce Fare.

Varianta
Skladem (1 ks)
Kód: 1410/32
Značka: Fare bare
889 Kč –22 % 689 Kč
Kategorie: Dětská obuv
Záruka: 2 roky
Druh obuvi: Barefoot
Roční období: Letní obuv
Pohlaví: Chlapecká
a5211403 2 o r
Výprodej
889 Kč –22 %
výprodej 2023

Barefoot textilní/plátěná obuv pro volnočasovou aktivitu. Díky bílé podrážce jsou boty vhodné i jako přezůvky do tělocvičny a na mimoškolní cvičení.

  Tyto nové modely typové řady FARE BARE se odlišují od běžné klasické produkce především výrazně větším prostorem v prstové části.  Mají ambici neomezovat vývoj nohy zejména v přední části chodila, kde poskytují mnohem větší prostor.  Vynikají také svojí lehkostí a vysokou flexibilitou.

     Svršková část obuvi je zhotovena z textilního materiálu s usní na špičce. Podešev je vyrobena z termokaučuku, který je velmi flexibilní. Tato obuv je proto velmi ohebná nejen příčně, ale i podélně. 

     Tyto modely FARE BARE jsou vybaveny dvěma vkládacími stélkami - viz. foto. Horní stélka je funkčně i vzhledově obdobou klasického provedení. Druhá, spodní stélka má za úkol umožnit uživateli doregulovat si potřebný prostor uvnitř obuvi. Velmi snadno se v případě potřeby odstraní a nebo naopak, doplní o další vrstvu. Výrobce bude také nabízet možnost si tuto regulační stélku samostatně dokoupit. Výhodou tohoto inovativního řešení je to, že odstraněním jedné vrstvy stélek je možné prostor zvětšit.

 

Velikost

Vnitřní délka obuvi

Šířka 

28

182 mm

76 mm

29

189 mm

78 mm

30

195 mm

80 mm

31

  203 mm  

83 mm

32

209 mm

85 mm

 

 

fare logo kratké

Fare je česká firma s více než 30 letou tradicí, která sídlí ve městě Valašské Klobouky u Zlína, kde vyrábí kvalitní dětské boty. 

Jméno samotné značky FARE vzniklo ze začátečních písmen slov: 
Fantazie, Atraktivita, Rentabilita, Elegance. Jsou to pojmy, které jsou pro firmu inspirací k výrobě nových modelů a které ji neustále provázejí.

 

V roce 2018 firma představila barefootovou řadu obuvi, která si získává stále více zákazníků.