DOPRAVA ZDARMA S ČESKOU POŠTOU BALÍKOVNA PŘI NÁKUPU NAD 999 KČ

Fare bare dětské sandály (5061252).

Letní barefoot sandálky řady Farebare v krásn sytě růžové barvě pro všechny princezny se širší nožkou a dominantním palcem.

Varianta
Skladem (1 ks)
Kód: 1374/19
Značka: Fare bare
959 Kč
Kategorie: Dětská obuv
Záruka: 2 roky
Druh obuvi: Barefoot
Roční období: Letní obuv
Pohlaví: Dívčí
Vhodné pro: Širší nohy
výprodej 2023

Letní barefoot sandálky řady Farebare v krásn sytě růžové barvě pro všechny princezny se širší nožkou a dominantním palcem. Díky flexibilní podrážce jsou vhodné již od prvních krůčků.

Opatek - ne

Stélka - textilní, vyndavací, bez anatomického tvarování

Špice - barefootová, prostorná

Podešev - velmi flexibilní

Zavazování - suchý zipy

Vhodné pro - širší nožky, ploutvičky, jde dotáhnout i na užší kotník

 

Velikost

Vnitřní délka obuvi

Šířka v OPK

Hmotnost*

19

126 mm

59 mm

132 g

20

130 mm

60 mm

 136 g

21

136 mm

61 mm

 140 g

22

  142 mm  

62 mm

144 g

 

* hmotnost je uváděna vždy celého páru

 

Tyto nové modely typové řady FARE BARE se odlišují od běžné klasické produkce především výrazně větším prostorem v prstové části.  Mají ambici neomezovat vývoj nohy zejména v přední části chodila, kde poskytují mnohem větší prostor.  Vynikají také svojí lehkostí a vysokou flexibilitou.

   
Svršková část obuvi je zhotovena z přírodní hovězí usně. Podešev je vyrobena z termokaučuku, který je velmi flexibilní. Tato obuv je proto velmi ohebná nejen příčně, ale i podélně. 

   
Tyto modely FARE BARE jsou vybaveny dvěma vkládacími stélkami - viz. foto. Horní stélka je funkčně i vzhledově obdobou klasického provedení. Druhá, spodní stélka má za úkol umožnit uživateli doregulovat si potřebný prostor uvnitř obuvi. Velmi snadno se v případě potřeby odstraní a nebo naopak, doplní o další vrstvu. Výrobce bude také nabízet možnost si tuto regulační stélku samostatně dokoupit. Výhodou tohoto inovativního řešení je to, že odstraněním jedné vrstvy stélek je možné prostor zvětšit.

fare logo kratké

Fare je česká firma s více než 30 letou tradicí, která sídlí ve městě Valašské Klobouky u Zlína, kde vyrábí kvalitní dětské boty. 

Jméno samotné značky FARE vzniklo ze začátečních písmen slov: 
Fantazie, Atraktivita, Rentabilita, Elegance. Jsou to pojmy, které jsou pro firmu inspirací k výrobě nových modelů a které ji neustále provázejí.

 

V roce 2018 firma představila barefootovou řadu obuvi, která si získává stále více zákazníků.